Careers in the Netherlands

Domates Islah Asistanı

Uluslararası bir sebze tohum şirketinin domates ıslah ekibinin içinde ‘’Domates Islah Asistanı’’ olarak bulunmak ister misiniz?

Eğer öyleyse Rijk Zwaan Antalya ofisimizdeki iş ilanımıza başvurabilirsiniz.

Rijk Zwaan Türkiye’de Islah Asistanı

Domates ıslahı ile ilgili Türkiye’de yürütülen programlarda ekiple birlikte teknikerlik çalışmalarını yürütecek bir çalışma arkadaşına ihtiyaç duyuyoruz.

Nasıl bir takım arkadaşı arıyoruz?

  • En az 2 yıllık Meslek Yüksekokulu mezunu, tercihen Tohumculuk bölümü
  • Tohum sektöründe tecrübeli
  • Takım çalışmasına yatkın
  • Planlı ve organize çalışabilen
  • İyi iletişim becerilerine sahip
  • Detaylara önem veren
  • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan
  • Erkek adaylarda askerliğin tamamlanmış olması

İlgilenen adaylarımız;

Başvurunuz dikkatlice incelenerek değerlendirmeye alınacaktır. CV’niz ile birlikte motivasyon mektubunuzu da bize iletmeniz sizi daha yakından tanımamızı sağlayacaktır. Motivasyon mektubunuzu hr@rijkzwaan.com.tr adresine iletebilirsiniz. Başvuru değerlendirmeleri yapıldıktan sonra uygun olmanız takdirde en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir.

Rijk Zwaan: Yeni işvereniniz?

Rijk Zwaan Türkiye Antalya’nın Yukarıkocayatak / Silyon mevkiinde yer almaktadır. Mevcutta 116 çalışanımız ile insan odaklı bir kültüre sahip olan uluslararası bir aile şirketiyiz. Gıda tedarik zincirinin başında yer alıyor, sürekli yeni sebze çeşitleri geliştirerek tohumlarımızı tüm dünyada satmaktayız. Stratejik pozisyonumuz sebebiyle tüm dünyadaki insanların sağlığına ve refah seviyesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız herşey gelişim içindir. Bu gelişim sadece üretip sattığımız doğal ürünlerin gelişimi değil, aynı zamanda 30’dan fazla ülkede beraber çalıştığımız 2.800 çalışanımızla şirketimizin gelişimidir. Hepsinden öte çalışanlarımızın kişisel gelişimi için, onlara kendi inisiyatiflerini kullanarak potansiyellerini tam olarak kullanabilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Ekip olarak en iyi ve lezzetli sebzeleri üretmek için, yardımlaşarak, destek vererek ve birbirimizden ilham alarak çalışıyor ve bu şekilde sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.