Careers in the Netherlands

Satış ve Ürün Geliştirme Uzmanı

Hızla büyüyen uluslararası bir sebze tohum şirketinin Satış/Pazarlama ekibinde yer almak ister misiniz? Sorumlu olunan bölgedeki müşterilere katma değeri yüksek çeşitlerimizin tanıtımı ve talep yaratılması konularında çalışmak ilginizi çekiyor mu?

Eğer öyle ise, Satış ve Ürün Geliştirme Uzmanı pozisyonumuza başvurabilirsiniz. İşe alım yapılacak bölgeler; Ege, Doğu Antalya, Adana-Mersin, İç Anadolu, Karadeniz ve Marmara.

Rijk Zwaan Türkiye’de Satış ve Ürün Geliştirme Uzmanı pozisyonu

Rijk Zwaan Türkiye Satış/Pazarlama ekibinin amacı, Türkiye’deki sebze tohum pazarını büyütmek ve Rijk Zwaan çeşitlerinin üreticiler, zirai bayiler, komisyoncular, fidelikler ve kilit müşteriler aracılığı ile pazara girişini sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, Türkiye genelinde tüm bölgelerdeki satış/pazarlama aktivitelerimizi genişletmek üzere aramıza katılacak yeni takım arkadaşları arıyoruz.

Satış ve Ürün Geliştirme Uzmanı, bölgedeki diğer takım arkadaşı ile işbirliği içerisinde, yeni çeşitlerin bölgedeki tanıtımı ve bölge satış stratejisinin uygulanmasından ortak şekilde sorumludur. Rijk Zwaan ticari çeşitlerinin bölgedeki tanıtımı için referans bölgelerde referans müşteriler ile denemelerin kurulmasını, deneme verilerinin toplanmasını ve denemelerin hedef müşterilere tanıtımını sağlar. Plan doğrultusunda müşteri ziyaretlerini gerçekleştirir, potansiyel işbirliklerini araştırır, müşteri yönetir, talep yaratır, satış aktivitelerini planlar ve satış tahmininde bulunur.  Müşteri şikayetlerinde teknik destekte bulunarak, gerekli durumlarda çeşit konusunda da öneri sunar. Ürünlerle ilgili teknik donanımı sayesinde, Rijk Zwaan çeşitlerinin katma değerini müşteriye gösterir. Yerel ve uluslararası birçok etkinlik ve ziyarete bölge temsilcisi olarak katılır.

Nasıl Takım Arkadaşları Arıyoruz?

Güçlü teknik donanıma ve ticari bakış açısına sahip iyi bir takım oyuncusu olmalıdır. Müşterilere en iyi hizmeti ve desteği sunma motivasyonu yüksektir. İnsanlarla iyi ilişki kurar, satışa yönelik iletişim ve ikna becerileri kuvvetlidir.

Bunlara ek olarak:

  • Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği ve ilgili bölümlerinden mezun
  • Türkiye’deki sebze tohum pazarında deneyime sahip
  • Seyahat engeli olmayan ve aktif araç kullanan
  • Uluslararası firmada çalışmanın gerekliliği olarak, tercihen kendini ifade edebilecek seviyede İngilizce konuşabilen

İlgilenen adaylarımız;

CV'nizi ve motivasyon mektubunuzu hr@rijkzwaan.com.tr adresine göndererek başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz dikkatlice incelenerek değerlendirmeye alınacak ve uygun olmanız takdirde en kısa sürede bizden yanıt alacaksınız.

Rijk Zwaan: Yeni İşvereniniz?

Rijk Zwaan Türkiye Antalya’nın Yukarıkocayatak / Silyon mevkiinde yer almaktadır. Mevcutta 107 çalışanımız ile insan odaklı bir kültüre sahip olan uluslararası bir aile şirketiyiz. Gıda tedarik zincirinin başında yer alıyor, sürekli yeni sebze çeşitleri geliştirerek tohumlarımızı tüm dünyada satmaktayız. Stratejik pozisyonumuz sebebiyle tüm dünyadaki insanların sağlığına ve refah seviyesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz. Yaptığımız herşey gelişim içindir. Bu gelişim sadece üretip sattığımız doğal ürünlerin gelişimi değil, aynı zamanda 30’dan fazla ülkede beraber çalıştığımız 2.800 çalışanımızla şirketimizin gelişimidir. Hepsinden öte çalışanlarımızın kişisel gelişimi için, onlara kendi inisiyatiflerini kullanarak potansiyellerini tam olarak kullanabilecekleri bir ortam yaratıyoruz. Ekip olarak en iyi ve lezzetli sebzeleri üretmek için, yardımlaşarak, destek vererek ve birbirimizden ilham alarak çalışıyor ve bu şekilde sağlıklı bir geleceğe katkıda bulunuyoruz.